ربات سواری ، یکی از بهترین تجهیزات شهربازی سرپوشیده
طراحی گیم،طراحی ویدئو گیم،طراحی گیم شهربازی،طراحی بازی های شهربازی،بازی های سالنی شهربازی،بازی های شهربازی سرپوشیده،تجهیزات شهربازی،تجهیزات سالنی شهربازی سرپوشیده،دستگاه های شهربازی،دستگاه های شهربازی سرپوشیده،طراحی دستگاه های شهربازی،طراحی دستگاه های سالنی شهربازی سرپوشیده،دستگاه های ایرانی شهربازی،دستگاه های ایرانی شهربازی سرپوشیده،خرید تجهیزات شهربازی،خرید تجهیزات سالنی شهربازی سرپوشیده،خرید دستگاه های شهربازی،خرید دستگاه های سالنی شهربازی سرپوشیده،دستگاه بازی کودکان،بازی های کودکان،دستگاه های تیکتی شهربازی،دستگاه تیکتی شهربازی سرپوشیده،دستگاه های ویدئویی،بازی های ویدئویی
طراحی گیم،طراحی ویدئو گیم،طراحی گیم شهربازی،طراحی بازی های شهربازی،بازی های سالنی شهربازی،بازی های شهربازی سرپوشیده،تجهیزات شهربازی،تجهیزات سالنی شهربازی سرپوشیده،دستگاه های شهربازی،دستگاه های شهربازی سرپوشیده،طراحی دستگاه های شهربازی،طراحی دستگاه های سالنی شهربازی سرپوشیده،دستگاه های ایرانی شهربازی،دستگاه های ایرانی شهربازی سرپوشیده،خرید تجهیزات شهربازی،خرید تجهیزات سالنی شهربازی سرپوشیده،خرید دستگاه های شهربازی،خرید دستگاه های سالنی شهربازی سرپوشیده،دستگاه بازی کودکان،بازی های کودکان،دستگاه های تیکتی شهربازی،دستگاه تیکتی شهربازی سرپوشیده،دستگاه های ویدئویی،بازی های ویدئویی
صفحه اول سايت | مطالب ديگر | خبرهاي سايت | مقالات سايت

ربات سواری ، یکی از بهترین تجهیزات شهربازی سرپوشیده

ربات سواری ، یکی از بهترین تجهیزات شهربازی سرپوشیده

ربات سواری ، یکی از بهترین تجهیزات شهربازی سرپوشیده

ربات سواری ، یکی از بهترین تجهیزات شهربازی سرپوشیده
ربات سواری ، یکی از بهترین تجهیزات شهربازی سرپوشیده


 

ربات سواری ، یکی از بهترین تجهیزات شهربازی سرپوشیده

آیا تا به حال نام ربات سواری را شنیده اید؟  ممکن است آن را با نام "جنگ پادشاه ربات سوار" شنیده باشید. این تجهیزات شهربازی متعلق به مجموعه بزرگی از تجهیزات تفریحی است که  به عنوان یکی از بهترین تجهیزات شهربازی در نظر گرفته می شود. به طور معمول ، می توانید چنین ربات هایی را در مکان های مختلف مانند مناطق توریستی ، مراکز بازی ، پارک های تفریحی ، پارک های فضای باز و سوپر مارکت ها پیدا کنید.

با این حال ، برخی از افراد ممکن است قبلاً هرگز نام ربات سواری را نشنیده باشند. ربات سواری چیست؟ چگونه کار می کند؟ ویژگی های آن چیست؟ اکنون ، مختصراً در مورد این نوع تجهیزات جذاب شهربازی توضیح خواهیم داد.

ربات سواری چیست؟

به عنوان یک نوع ربات پیاده مجهز به لیزر ، ربات سواری می تواند صحنه ای از بازی های مبارزه ای و رقابتی را شبیه سازی کند. این ربات معمولاً به عنوان یک نوع تجهیزات شهربازی تفریحی قلمداد می شود. همچنین می توانید از این موارد به عنوان جدیدترین نوع محصولات  استفاده کنید. معمولاً قسمتهای اصلی ربات سواری شامل کلاه خود ، جوی استیک ، دکمه آتش ، صندلی ، رادار امنیتی ، پنل کارت ، پدال ، کمربند ایمنی ، سوئیچ پاور ، دسته ، پلاگین شارژ ، نمایشگر LCD ، صفحه تنظیم و نورهای چندگانه  می باشد.

 

جوی استیک

هنگامی که شما در حال آماده شدن برای یک نبرد شبیه سازی شده در این ربات هستید ، باید جوی استیک را به سمت جهت های مختلف بکشید. جوی استیک بسیار حساس است و به شما کمک کند در جهت های مختلف حرکت کنید. با فشار دادن جوی استیک به نقاط مختلف ، می توانید آن را به جلو و عقب حرکت دهید ، همچنین به سمت چپ و راست بپیچید. هنوز کافی نیست ، پسرها یا دختران ماجراجو  نیز می توانند چرخش 360 درجه را امتحان کنند. این باعث هیجان آنها می شود و باعث می شود آنها با صدای بلند فریاد بزنند. معمولاً می توانید یک دکمه قرمز کوچک در جوی استیک را ببینید ، و می توانید بر روی این دکمه فشار دهید تا حالت مبارزه شروع شود.

ناحیه چرخش

وقتی قصد سوار شدن به این ربات را دارید ، باید کارت خود را بکشید که می توانید آن را از پیشخوان خریداری کنید. معمولاً می توانید ناحیه چرخش را در پای چپ آن ، درست زیر بازوی چپ آن مشاهده کنید.

بدنه

بیشتر ربات های سواری ، معمولاً یک بدنه دارند که وزن آن 200 کیلوگرم است. به نظر می رسد این نوع ربات سواری دارای بدنه ای حجیم است و حرکت سریع آن دشوار است. در حقیقت ، دلیل داشتن چنین بدنه ای این است که دارای یک بدن فوقانی سنگین است ، که برای پشتیبانی از جایگاه خود به پایگاه قوی احتیاج دارد. به این ترتیب ، ربات سواری به راحتی فرو نمی ریزد. از این گذشته ، چنین پایگاه عظیم مانع حرکت آن نمی شود. می توانید ببینید که ربات های سواری با سرعت نسبتاً بالایی حرکت می کنند ، که برای تشویق مبارزان کافی است.

کنترل پنل

بین دو پای ربات ، می توانید صفحه کنترل را مشاهده کنید ، که برای تنظیم حجم و سرعت موسیقی استفاده می شود. در پنل دکمه های بسیاری به همراه برچسب های واضح وجود دارد که می توانید تنظیمات مربوطه را انجام دهید. وقتی صحبت از موسیقی می شود ، افراد مختلف معمولاً دوست دارند در حجم های مختلف از موسیقی لذت ببرند. بنابراین ، آنها می توانند از دکمه میزان صدا برای رفع نیازهای خود استفاده کنند. یکی دیگر از عوامل دخیل در مبارزات شبیه سازی شده به سرعت اشاره دارد. مطمئناً ، به عنوان یکی از مبارزان ، اگر با سرعت کم حرکت کنید ، ممکن است شکست بخورید.

در هر حال ، بچه های خردسال معمولاً نمی توانند خود را با سرعت زیاد حرکت دهند. با توجه به این موضوع ، آنها می توانند با انتخاب دنده های مختلف توسط دکمه روی صفحه ، سرعت را پایین بیاورند. قبل از مبارزه، به یاد داشته باشید که کنترل پنل را بررسی کنید تا ببینید حجم موسیقی و چرخ دنده آنهایی هستند که شما می خواهید یا خیر. با این حال ، کسی که این ربات را برای اولین بار سوار می شود ، معمولاً اطلاعی از دنده دقیقی که می خواهد ، ندارد. بنابراین ، به پیش نمایش نیاز دارد. تنها در حالت نشستن در دستگاه ، می توانید بفهمید که چه نوع سرعتی برای شما مناسب است.

کمربند ایمنی

دقیقاً مثل رانندگی با ماشین ، ابتدا باید کمربند ایمنی را قبل از رانندگی سفت کنید. قبل از شروع حرکت ، شما باید کمربند ایمنی خود را ببندید تا اطمینان حاصل کنید که در طی یک مبارزه شدید سقوط نخواهید کرد. در حقیقت ، کمربند ایمنی دارای یک سیستم سنسور پیشرفته است تا اطمینان حاصل کند که اگر کمربند را چفت نکردید ، دستگاه کار نخواهد کرد. با این طراحی متفکرانه ، ایمنی بچه ها تضمین خواهد شد. همچنین با این ضمانت ایمنی ، والدین نگرانی های خود را در مورد فرزند خود کاهش می دهند.

درگاه شارژ

معمولاً وقتی برای اولین بار ربات سواری را شارژ می کنید ، باید حدود 12 ساعت آن را در شارژ نگه دارید. در زمان های بعدی ، فقط 8 ساعت برای شارژ کامل نیاز دارد. در واقع ، ربات های سواری در اندازه های مختلف ممکن است از باتری های مختلفی برخوردار باشند. به عنوان مثال ، بیشتر ربات های سواری دو قطعه باتری دارند که هر یک از آنها دارای 24V / 40AH است. این نوع باتری با شارژ کامل می تواند نبرد 4-6 ساعته را پشت سر بگذارد.

لامپ های ال ای دی

نورهای فانتزی همیشه می توانند به ایجاد جو مهیج به جذابیت مبارزه کمک کنند. بنابراین ، می فهمید که ربات های سواری معمولاً دارای انواع مختلفی از نور هستند که تمام بدن آنها را پوشانده است. به عنوان مثال ، نور جانبی مو ، نور چشم ، نور مستطیل ، نور رومیک ، نور اکریلیک ، نور دور بازوها ، نور کریستالی ، نور چرخ پا ، نور پدال ، نور پایین. همه این نورها ها تجربه حیرت انگیزی را در طول مبارزه به شما منتقل می کنند. به خصوص در شب تاریک که در کنار میدان جنگ ایستاده اید ، خواهید فهمید که در مقابل شما نوع دیگری از جنگ ستارگان است.

چگونه می توانیم آن را بازی کنیم؟

اول آماده شوید

ابتدا کارت شناسایی خود را در قسمت swiping بکشید ، سپس پذیرش خود را برای سوار شدن به ربات دریافت خواهید کرد. دوم ، باید از دسته ، که روی شکم او قرار دارد ، استفاده کنید تا روی صندلی بروید. سوم ، پس از تنظیم بدنتان بر روی یک موقعیت راحت روی صندلی ، باید کمربند ایمنی را سفت کنید. اگر کمربند ایمنی را نکشیده اید ، سنسور ساخته شده در کمربند فرمان شروع را ارسال نمی کند. با پایان یافتن سه مرحله ، می توانید شروع به ربات سواری کنید.

حالت کار

معمولاً ربات های سواری دارای دو نوع حالت کار هستند. به عنوان مثال ، اگر می خواهید مبارزه را شروع کنید ، ممکن است حالت بازی را انتخاب کنید. در صورتی که فقط می خواهید یک پیش نمایش ساده داشته باشید ، می توانید حالت نسخه ی نمایشی را انتخاب کنید. تحت این حالت نسخه ی نمایشی ، ربات شما به صورت خودکار در یک دایره می چرخد. در همان زمان ، موسیقی پخش می شود و چراغ های چشمک زن را نشان می دهد. معمولاً زمان نمایش با فاصله زمانی 1 دقیقه به مدت 1 دقیقه دوام می آورد. وقتی می خواهید از حالت نمایشی خارج شوید ، می توانید جوی استیک را بکشید یا دکمه "کنترل از راه دور" را فشار دهید.

دستورالعمل ها

بیشتر ربات های سواری دارای یک Double Potentiometers Rocker هستند که برای کنترل حرکت دستگاه شما استفاده می شود. اگر همزمان دو راکر را به جلو بکشید ، ربات شما به جلو حرکت می کند. و به محض اینکه این دو راکر را به عقب فشار دهید، ربات به عقب حرکت خواهد کرد. از طرف دیگر ، اگر یک راکر را با دیگری به عقب بکشید ،ربات به چپ یا راست می چرخد.

هر وقت می خواهید دستگاه خود را متوقف کنید،  به حالت ترمز نیاز دارید تا به شما کمک کند. به طور معمول ، هنگامی که راکر را رها می کنید ، به خودی خود به موقعیت اولیه برمی گردد. سپس دستگاه به دلیل عدم تحرک ، قدرت تولید را متوقف کرده و به جلو حرکت می کند. معمولاً دستگاه تقریباً 1 متر با سرعت جلو می رود. از این گذشته ، ربات سواری دارای سیستم اضطراری برای بازیکنان است. اگر برخی موارد اضطراری اتفاق افتاده است ، فقط باید راکر را به سمت مخالف سوق دهید تا حرکت را متوقف کند.

سیستم امنیتی رادار

به منظور کمک به دستگاه موانع را تشخیص داده و یک واکنش متناوب از مکث را ایجاد می کند. طراحان برای کمک به شناخت هوشمندانه موانع ، از آنها سیستم راداری ساخته اند. در صورت وجود موانع در جلو یا پشت دستگاه ،ربات متوقف می شود و به سمت موانع پیش می رود. پس از متوقف شدن دستگاه ، فقط می توانید در جهت مخالف حرکت کنید. در غیر این صورت ، شما باید موانعی را برای برگرداندن آن به حرکت درآورید.

ویژگی های آن چیست؟

در بعضی از درجات، می توانید ربات را به عنوان نوع جدیدی از اتومبیل های سپر بکشید. همه آنها متعلق به تجهیزات تفریحی سرگرمی هستند و همه می توانند تجربیاتی هیجان انگیز ارائه دهند. موارد زیر برخی ویژگی های جذاب را شامل می شوند:

به جلو و عقب بروید ، به چپ و راست بپیچید: کاربران می توانند به راحتی ربات سواری را کنترل کرده و آن را به جلو و عقب حرکت دهند. همچنین با فشار دادن راکرها می توانید به راحتی به چپ یا راست بچرخید.

عملکرد رادار: خود را به عملکرد رادار مجهز کرده است. با تشخیص دقیق سیستم رادار می توانید از برخورد بین دو دستگاه یا بین دستگاه و هرگونه موانع جلوگیری کنید. این به عنوان یک پیشگیری قدرتمند برای کاهش حوادث در نظر گرفته می شود.

تفنگ لیزری: معمولاً بیشتر این نوع ماشینها به 6 عدد تخته گیرنده لیزری مجهز هستند که این اطمینان را حاصل خواهد کرد که شما یک تجربه کاملاً جذاب خواهید داشت.

چرخش 360 درجه: با استفاده از فن آوری های پیشرفته ، می توانید بطور همزمان چرخش را در یک دایره کامل انجام دهید. این نیز یک بخش هیجان انگیز از این بازی خواهد بود.

صفحه نمایش دیجیتال: از صفحه دیجیتال می توانید تعداد هر ضربه را مشاهده کنید. این شماره به شما اطلاع می دهد که برنده شده اید یا نه.

سرعت و میزان صدای قابل تنظیم: ما به شما گفته ایم که یک کنترل پنل بین دو پای آن وجود دارد. با استفاده از دکمه های مختلف روی پنل می توانید به راحتی حجم موسیقی را تنظیم کرده یا دنده را تغییر دهید.

صدای شبیه انسان: ربات های سواری از فناوری پیشرفته ای استفاده کرده اند تا بتوانند مانند یک انسان صحبت کنند. این ویژگی باعث می شود احساس واقعی تری در مبارزه داشته باشید.

جلوه های عالی نورپردازی: همانطور که در بالا گفتیم ، ربات سواری انواع مختلفی از نورها را در بدن خود پخش می کند. این نورهای فانتزی شما را به یک جشن بصری تبدیل کرده و سواران خود را در شب تاریک جذاب تر می کنند.

ماندگاری بالای باتری: معمولاً یک ربات سواری می تواند با شارژ کامل در حدود 8 ساعت به طور مداوم کار کند. چنین مدت زمان ماندگاری باعث می شود بازیکنان بتوانند هر زمان که بخواهند مبارزه را شروع کنند.

نتیجه

به عنوان یکی از بهترین تجهیزات شهربازی ، ربات های سواری در بین مراکز بازی محبوب تر می شوند. در آینده شاهد ربات های سواری بیشتر و بیشتر در مراکز خرید ، پارک های موضوعی و کارناوال ها ، شهربازی های سرپوشیده یا روباز ، نمایشگاه ها و پارکهای تفریحی و سرگرمی خواهید بود و به زودی به سمبل شهربازی های تجاری تبدیل خواهد شد. در سرتاسر جهان ، بسیاری از تأمین کنندگان تجهیزات شهربازی سرپوشیده در فضای باز وجود دارند که می توانند چنین نوع ربات هایی را برای شهربازی های سرپوشیده یا فضای باز فراهم کنند. Wonka Playground ، که قبلاً با بیش از 500 شرکت در سراسر جهان همکاری کرده است ، می تواند ربات هایی با کیفیت بالا را تولید کند.

مقالات مرتبط :

معرفی بهترین شهربازی های دنیا ، مهیج،دلهره آور و شگفت انگیز

خرید حیوان سواری برای شهر بازی سرپوشیده

 

طراحی گیم،طراحی ویدئو گیم،طراحی گیم شهربازی،طراحی بازی های شهربازی،بازی های سالنی شهربازی،بازی های شهربازی سرپوشیده،تجهیزات شهربازی،تجهیزات سالنی شهربازی سرپوشیده،دستگاه های شهربازی،دستگاه های شهربازی سرپوشیده،طراحی دستگاه های شهربازی،طراحی دستگاه های سالنی شهربازی سرپوشیده،دستگاه های ایرانی شهربازی،دستگاه های ایرانی شهربازی سرپوشیده،خرید تجهیزات شهربازی،خرید تجهیزات سالنی شهربازی سرپوشیده،خرید دستگاه های شهربازی،خرید دستگاه های سالنی شهربازی سرپوشیده،دستگاه بازی کودکان،بازی های کودکان،دستگاه های تیکتی شهربازی،دستگاه تیکتی شهربازی سرپوشیده،دستگاه های ویدئویی،بازی های ویدئویی
طراحی گیم،طراحی ویدئو گیم،طراحی گیم شهربازی،طراحی بازی های شهربازی،بازی های سالنی شهربازی،بازی های شهربازی سرپوشیده،تجهیزات شهربازی،تجهیزات سالنی شهربازی سرپوشیده،دستگاه های شهربازی،دستگاه های شهربازی سرپوشیده،طراحی دستگاه های شهربازی،طراحی دستگاه های سالنی شهربازی سرپوشیده،دستگاه های ایرانی شهربازی،دستگاه های ایرانی شهربازی سرپوشیده،خرید تجهیزات شهربازی،خرید تجهیزات سالنی شهربازی سرپوشیده،خرید دستگاه های شهربازی،خرید دستگاه های سالنی شهربازی سرپوشیده،دستگاه بازی کودکان،بازی های کودکان،دستگاه های تیکتی شهربازی،دستگاه تیکتی شهربازی سرپوشیده،دستگاه های ویدئویی،بازی های ویدئویی
طراحی گیم،طراحی ویدئو گیم،طراحی گیم شهربازی،طراحی بازی های شهربازی،بازی های سالنی شهربازی،بازی های شهربازی سرپوشیده،تجهیزات شهربازی،تجهیزات سالنی شهربازی سرپوشیده،دستگاه های شهربازی،دستگاه های شهربازی سرپوشیده،طراحی دستگاه های شهربازی،طراحی دستگاه های سالنی شهربازی سرپوشیده،دستگاه های ایرانی شهربازی،دستگاه های ایرانی شهربازی سرپوشیده،خرید تجهیزات شهربازی،خرید تجهیزات سالنی شهربازی سرپوشیده،خرید دستگاه های شهربازی،خرید دستگاه های سالنی شهربازی سرپوشیده،دستگاه بازی کودکان،بازی های کودکان،دستگاه های تیکتی شهربازی،دستگاه تیکتی شهربازی سرپوشیده،دستگاه های ویدئویی،بازی های ویدئویی
طراحی گیم،طراحی ویدئو گیم،طراحی گیم شهربازی،طراحی بازی های شهربازی،بازی های سالنی شهربازی،بازی های شهربازی سرپوشیده،تجهیزات شهربازی،تجهیزات سالنی شهربازی سرپوشیده،دستگاه های شهربازی،دستگاه های شهربازی سرپوشیده،طراحی دستگاه های شهربازی،طراحی دستگاه های سالنی شهربازی سرپوشیده،دستگاه های ایرانی شهربازی،دستگاه های ایرانی شهربازی سرپوشیده،خرید تجهیزات شهربازی،خرید تجهیزات سالنی شهربازی سرپوشیده،خرید دستگاه های شهربازی،خرید دستگاه های سالنی شهربازی سرپوشیده،دستگاه بازی کودکان،بازی های کودکان،دستگاه های تیکتی شهربازی،دستگاه تیکتی شهربازی سرپوشیده،دستگاه های ویدئویی،بازی های ویدئویی
طراحی گیم،طراحی ویدئو گیم،طراحی گیم شهربازی،طراحی بازی های شهربازی،بازی های سالنی شهربازی،بازی های شهربازی سرپوشیده،تجهیزات شهربازی،تجهیزات سالنی شهربازی سرپوشیده،دستگاه های شهربازی،دستگاه های شهربازی سرپوشیده،طراحی دستگاه های شهربازی،طراحی دستگاه های سالنی شهربازی سرپوشیده،دستگاه های ایرانی شهربازی،دستگاه های ایرانی شهربازی سرپوشیده،خرید تجهیزات شهربازی،خرید تجهیزات سالنی شهربازی سرپوشیده،خرید دستگاه های شهربازی،خرید دستگاه های سالنی شهربازی سرپوشیده،دستگاه بازی کودکان،بازی های کودکان،دستگاه های تیکتی شهربازی،دستگاه تیکتی شهربازی سرپوشیده،دستگاه های ویدئویی،بازی های ویدئویی