چگونه می توان مشتری های بیشتری را جذب شهربازی های سرپوشیده کرد؟
طراحی گیم،طراحی ویدئو گیم،طراحی گیم شهربازی،طراحی بازی های شهربازی،بازی های سالنی شهربازی،بازی های شهربازی سرپوشیده،تجهیزات شهربازی،تجهیزات سالنی شهربازی سرپوشیده،دستگاه های شهربازی،دستگاه های شهربازی سرپوشیده،طراحی دستگاه های شهربازی،طراحی دستگاه های سالنی شهربازی سرپوشیده،دستگاه های ایرانی شهربازی،دستگاه های ایرانی شهربازی سرپوشیده،خرید تجهیزات شهربازی،خرید تجهیزات سالنی شهربازی سرپوشیده،خرید دستگاه های شهربازی،خرید دستگاه های سالنی شهربازی سرپوشیده،دستگاه بازی کودکان،بازی های کودکان،دستگاه های تیکتی شهربازی،دستگاه تیکتی شهربازی سرپوشیده،دستگاه های ویدئویی،بازی های ویدئویی
طراحی گیم،طراحی ویدئو گیم،طراحی گیم شهربازی،طراحی بازی های شهربازی،بازی های سالنی شهربازی،بازی های شهربازی سرپوشیده،تجهیزات شهربازی،تجهیزات سالنی شهربازی سرپوشیده،دستگاه های شهربازی،دستگاه های شهربازی سرپوشیده،طراحی دستگاه های شهربازی،طراحی دستگاه های سالنی شهربازی سرپوشیده،دستگاه های ایرانی شهربازی،دستگاه های ایرانی شهربازی سرپوشیده،خرید تجهیزات شهربازی،خرید تجهیزات سالنی شهربازی سرپوشیده،خرید دستگاه های شهربازی،خرید دستگاه های سالنی شهربازی سرپوشیده،دستگاه بازی کودکان،بازی های کودکان،دستگاه های تیکتی شهربازی،دستگاه تیکتی شهربازی سرپوشیده،دستگاه های ویدئویی،بازی های ویدئویی
صفحه اول سايت | مطالب ديگر | خبرهاي سايت | مقالات سايت

چگونه می توان مشتری های بیشتری را جذب شهربازی های سرپوشیده کرد؟

چگونه می توان مشتری های بیشتری را جذب شهربازی های سرپوشیده کرد؟

چگونه می توان مشتری های بیشتری را جذب شهربازی های سرپوشیده کرد؟

چگونه می توان مشتری های بیشتری را جذب شهربازی های سرپوشیده کرد؟
چگونه می توان مشتری های بیشتری را جذب شهربازی های سرپوشیده کرد؟


بسیاری از صاحبان شهربازی های سرپوشیده، این سوال در ذهنشان مطرح است که چرا شهربازی های دیگر اینقدر رونق دارد ، اما شهربازی من مشتری کمتری دارد؟ من مبلغ زیادی برای خرید تجهیزات شهربازی سرپوشیده سرمایه گذاری می کنم ، اما چرا شهربازی سرپوشیده من پر رونق نیست؟ این سوالات برای بسیاری از صاحبان شهربازی سرپوشیده وجود دارد. ما به شما خواهیم گفت که چگونه مشتری بیشتری جذب کنید و محبوبیت شهربازی سرپوشیده خود را افزایش دهید.

سبک دکوراسیون و تم رنگی شهربازی سرپوشیده

امروزه ، مردم اولین برداشت را از ظاهرتان می گیرند ، محیط شهربازی سرپوشیده هم از این قاعده مستثنی نیست. سبک دکوراسیون متمایز ، ویژگی های خلاقانه و شهربازی سرپوشیده رنگارنگ، در نگاه اول، چشم را به خود جلب می کند. باید نوآوری و پیشرفت را یاد بگیرید. صاحبان شهربازی های سرپوشیده می توانند با اندازه فضای خاص خود ، ویژگی های تجهیزات شهربازی سرپوشیده و افزودن دستگاه های جدید شهربازی سرپوشیده ، یک سبک دکوراسیون منحصر به فرد ایجاد کنند ، که می تواند یک مارک تجاری را شکل دهد و مشتریان را حفظ کند. رنگ برای سلامت روان و رشد شخصیت کودکان بسیار مهم است. رنگ های شهربازی سرپوشیده کودکان باید روشن ، آرام و دلپذیر باشد ، بهتر است با کنتراست رنگ بیشتر ، بین عملکردهای مختلف تفاوت قائل شود. رنگ آب نباتی برای جذب برخی از دختران آسان تر است . فضای مخصوص کودکان باید رنگارنگ باشد تا در نگاه اول توجه آنها را جلب کند. و رنگ های روشن که پر از امید و نشاط است ، باعث می شود شهربازی سالم تر به نظر برسد.

افزایش توانایی مدیریت شهربازی سرپوشیده

به عنوان یک شهربازی سرپوشیده واجد شرایط و حتی عالی ، چگونه می توان مدیریت خود را بهبود بخشید؟

1. توانایی تصمیم گیری و برنامه ریزی.

اگرچه اکنون دوره مجامع دموکراتیک است ، اما موارد زیادی وجود دارد که باید طبق شرایط خاصی، مورد استفاده قرار گیرد. این امر مستلزم تصمیم گیری مستقل توسط صاحبان شهربازی است ، از جمله کار اعزام ، هماهنگی نیروی انسانی و حل اختلاف کارکنان که توانایی تصمیم گیری صاحبان شهربازی های سرپوشیده را آزمایش می کند.

2. ظرفیت عملیاتی

کار در شهربازی سرپوشیده کودکان یک مسئله ساده نیست. به روزرسانی دستگاه های شهربازی سرپوشیده ، فعالیت های برنامه ریزی شده، برنامه های ارتقا ، ایجاد پرونده های عضویت ، همکاری های تعاملی ، مدیریت روزانه ، واکنش به بحران و غیره. حتی كودكانی كه با آنها روبرو می شوند ، انجام این کارها ، مستقیماً بر اثربخشی شهربازی سرپوشیده تأثیر می گذارد.

3. توانایی ارتباط با کودکان

به دلیل ویژگی خاص شهربازی سرپوشیده کودکان ، کودکان باید قبل از بازی از ایمنی تجهیزات شهربازی سرپوشیده اطمینان حاصل کنند. اگرچه والدین در آن حضور دارند ، کارکنان برای از بین بردن ناامنی کودک و جرأت بخشیدن به آنها برای شرکت در بازی ها، باید با کودکان ارتباط برقرار کنند. تفکر کودک غالباً با بزرگسالان متفاوت است ، اگر به اندازه کافی صبور نباشد و توانایی ارتباطی عالی نداشته باشد ، مطمئناً مانع از بازی کردن و استفاده درست از دستگاه های شهربازی سرپوشیده خواهد بود. در حین برقراری ارتباط ، ارتباط چشمی برای کودکان بسیار مهم است.

4. توانایی کنترل

پیش نیاز اساسی برای صاحب یک شهربازی سرپوشیده این است که توانایی ایجاد یک تیم را داشته باشد . بنابراین ، در طول کار ، کنترل کار اعضا ، تسلط بر وضعیت بازی کودکان و درک وضعیت کلی بسیار مهم است.

5. توانایی جمع بندی کلی محاسبه داده ها

به طور منظم فروش را سازماندهی کرده و از تجزیه و تحلیل نتیجه بگیرید. همزمان ، تجزیه و تحلیل مختصر و سوابق مشتریان را بررسی کنید. تبلیغات را جدی بگیرید تا محبوبیت شهربازی را افزایش دهید . محبوبیت مهمترین عامل در سودآوری شهربازی ها است. اگر محبوبیت داشته باشیم ، درآمد به طور طبیعی افزایش می یابد. اما چگونه می توان محبوبیت شهربازی را افزایش داد؟ این موضوع ارتباط نزدیک به تبلیغات ما دارد. در روز افتتاحیه باید تبلیغات کافی انجام شود. اگر بودجه کافی دارید ، بهتر است از گروه های محلی آواز دعوت کنید تا جلوی شهربازی اجرا کنند. علاوه بر این ، شما می توانید دوستان و اقوام خود را برای کمک در روز افتتاح دعوت کنید ، بسیار شلوغ به نظر می رسد ، ولی محبوبیت را افزایش می دهد. وقتی تبلیغات انجام می شود ، افرادی که از آنجا عبور می کنند جذب شده و متوقف می شوند. توزیع بروشور در خیابان های پرترافیک و مراکز خرید یکی دیگر از راه های موثر در تبلیغات است. شما باید به مشتریان اطلاع دهید که یک شهربازی سرپوشیده برای بچه ها باز شده است . تبلیغات را در رسانه های تلویزیونی محلی و روزنامه ها قرار دهید .

 مهدکودک ها و مراکز بازی کودکان مکان مهمی برای تبلیغات هستند. به آنها اجازه می دهید در مدت زمان محدودی رایگان بازی کنند ، اگر بچه ها از تمام وقتشان لذت ببرند ، از والدین خود می خواهند که آنها را به شهربازی شما برگردانند. همکاری با فروشگاه های محصولات کودک ، به آنها اجازه دهید مشتریان بیشتری را به شما معرفی کنند. به عنوان مثال ، مشتریانی که آنها به شما معرفی می کنند ، یک بلیط از زمین بازی شما با 20٪ تخفیف دریافت می کنند. 

توجه مشتری ، بازاریابی دقیق

 اکنون وقت اینترنت است و اطلاعات در همه جا وجود دارد. بنابراین توجه به مشتری و انجام بازاریابی دقیق بسیار مهم است. اگر می توانید به روش زیر تبلیغ کنید ، مردم به راحتی آن را به خاطر می سپارند و می پذیرند.

 1. روی منافع شخصی مشتری ها تمرکز کنید. به عنوان مثال اگر نان و اسباب بازی را جلوی کودک گرسنه و کودک ثروتمند قرار دهید. کودک گرسنه روی نان تمرکز خواهد کرد ، اما کودک ثروتمند علاقه بیشتری به اسباب بازی ها نشان می دهد. بنابراین ، فقط تبلیغاتی که منافع مشتری را تحت تأثیر قرار دهند جذابیت بیشتری دارند.

2. علایق مشتری را دنبال کنید. می توانید تبلیغاتی را اتخاذ کنید که آن را فراموش نکنند. ناخودآگاه در آن غرق شوند و خود به یک گروه بازاریابی تبدیل شوند.

3. از وقایع بزرگ استفاده کنید.

کار وِیژه ای برای فضای شهربازی انجام دهید

1. ویژگی های برجسته

اندازه فضای شهربازی کودکان زیاد نیست ، نصب تجهیزات شهربازی کودکان با شدت بیشتری انجام می شود. بدون مزایای منحصر به فرد ، شما نمی توانید توجه کودکان را به خود جلب کنید. و بسیاری از ساختارهای شهربازی سرپوشیده ، ممکن است نتواند نیازهای کودک برآورده کند.

2. تضمین کیفیت تجهیزات شهربازی سرپوشیده کودکان

سرمایه گذاران باید کیفیت تجهیزات شهربازی را کنترل کنند تا کودکان بتوانند در یک مکان امن بازی کنند. علاوه بر این ، آنها باید کیفیت دستگاه های شهربازی سرپوشیده و نظم آن را حفظ کنند ، محیط تمیز باقی بماند تا اعتماد والدین و فرزندان را جلب کنند.

3. ارتقا

ارتقا موثرترین راه برای بهبود محبوبیت است ، اما پیش فرض این است که ما باید بدانیم که چگونه تبلیغ کنیم ، در غیر این صورت ممکن است نتیجه مثبتی نداشته باشد. برای ایجاد فضای بازی برای جذب کودکان ، ما باید از بسیاری جنبه ها شروع کنیم ،از دیدگاه کودکان موضوع را در نظر بگیرید .

4. نظافت کارکنان

معمولاً نظافت ، رفتار و گفتگوی کارکنان اولین تأثیر را بر والدین می گذارد. بنابراین ، والدین تصویر شهربازی را از کارمندان دریافت می کنند. یک تصویر خوب می تواند بازدید مشتری را دوباره جلب کند. بنابراین ، کارکنان باید تمام تلاش خود را بکنند تا مرتب ، خوش اخلاق ، و آراسته باشند.

5. نقش ها و وظایف را روشن و جدا کنید

کارکنان باید تقسیم کار مشخصی داشته باشند. به عنوان مثال ، از دیدگاه مدیریت ، متصدی فروش باید فروش خوبی در باجه داشته باشد و حفظ امنیت را انجام دهد. کارکنان پذیرایی باید گرم و مودب باشند. وظایف صندوقدار دقیق و روشن است و راهنمای دستگاه های شهربازی سرپوشیده باید صمیمی و صبور باشند. اگرمشتریان راضی باشند ، عملکرد فروش خوشحال کننده خواهد بود.

6. با مشتریان به عنوان دوست رفتار کنید

بدانید که مشتریان منبعی برای فروش شهربازی سرپوشیده هستند ، بنابراین کارکنان باید با مشتریان به عنوان یک دوست رفتار کنند. کودک یک گنجینه منحصر به فرد برای هر خانواده است. موثرترین راه برای برقراری روابط خوب با والدین ، ​​مراقبت از قلب آنها یعنی از فرزندان آنهاست.

7. انعطاف پذیری در موقع بروز حادثه

در طول دوره ، اگر با حوادث غیرمنتظره ای روبرو شدید ، باید به شکایات مشتری سریعا  پاسخ دهید. در صورت نارضایتی یا عصبانی بودن مشتریان ، کارکنان باید به موقع عذرخواهی کنند. حوادث غیر قابل محاسبه باید بلافاصله به سطح بالاتر مدیریت منعکس شود.

8. همه چیز با نظم و ترتیب باشد

فروشگاه را تمیز ، بهداشتی و زیبا نگه دارید. به مشتریان یادآوری کنید که باید وسایل خود را بدرستی نگه دارند. از لوازم مشتری به خوبی مراقبت کنید. جزئیات بیشتر در این سرویس به مشتریان این امکان را می دهد که احساس مراقبت از دستگاه های شهربازی را داشته باشند .

9. ایمنی

سرمایه گذاران باید تجهیزات ایمن ، قابل اعتماد ، ابتکاری و جالب شهربازی سرپوشیده را برای کودکان تهیه کرده و اقدامات ایمنی لازم را انجام دهند. ضد عفونی و نگهداری منظم تجهیزات برای اطمینان از سلامت و ایمنی کودکان ؛ استخدام کارمندانی که می دانند چگونه به کودکان کمک کنند و سرگرمی بیشتری برای آنها به ارمغان بیاورد.

10. جایگاه والدین در شهربازی سرپوشیده

همه دستگاه های شهربازی سرپوشیده مناسب کودکان هستند ، اما شهربازی ها معمولاً نیازهای والدین را فراموش می کنند. هنگامی که کودکان از تفریح ​​خود در زمین بازی لذت می برند ، والدین کاری برای انجام دادن ندارند و برای مدت طولانی احساس کسل کننده ای دارند. اگر مدیریت یک اتاق کافه برای والدین فراهم کند ، والدین را بسیار خوشحال می کند. آنها از خوردن  قهوه ، تماشای سینمای کافه با WiFi رایگان لذت خواهند برد. این باعث جذابیت شهربازی شما می شود و باعث می شود تا دوباره برگردند و مدت طولانی تری در شهربازی سرپوشیده شما بمانند.

فعالیت های خوب باعث معروف شدن شهربازی سرپوشیده شما می شود و مشتریان بیشتری را به خود جلب می کند. بسیاری از دستگاه های شهربازی سرپوشیده دارای فعالیت های تعاملی هستند مانند بازی های دوستانه بین کودکان که باعث افزایش محبوبیت شهربازی می شوند. بازی های دوستانه کودکان روش خوبی برای برقراری ارتباط کودکان با یکدیگر است. ما بازی Music Chair را به عنوان مثال در نظر می گیریم.

طرح بندی:

1. از بادکنک استفاده کنید تا یک طاق یا ستون تزئین شود ، فضای شادی ایجاد کنید.

2. موسیقی پس زمینه ، صندلی

قوانین بازی:

اگر 6 بازیکن وجود دارد ، 5 صندلی برای بازی آماده کنید. همه شرکت کنندگان در خارج از صندلی به صورت دایره ای می ایستند ، وقتی موسیقی شروع می شود ، شرکت کنندگان شروع به دویدن در امتداد یک دایره در جهت عقربه های ساعت یا خلاف جهت عقربه های ساعت می کنند. هنگامی که موسیقی متوقف می شود ، شرکت کنندگان به سرعت روی یک صندلی می نشینند ، اگر کسی نتواند صندلی برای نشستن بیابد از بازی خارج می شود. پس از چندین دور ، برنده نهایی انتخاب می شود. برنده یک هدیه و سایر شرکت کنندگان نیز هدیه می گیرند.

نتیجه

از طریق تجزیه و تحلیل بالا خواهید فهمید که چرا شهربازی سرپوشیده شما سودآوری ندارد. سرمایه گذاری مالی اولین قدم است ، اما تعیین کننده این نیست که تجارت شما حتما سودآور است. آنچه شما می توانید انجام دهید ایجاد یک دکوراسیون منحصر به فرد ، افزایش توانایی مدیریت خود ، تبلیغات خوب ، بازاریابی دقیق ، ارائه خدمات خوب و انجام فعالیت های خلاقانه است. اگر در جنبه های فوق به خوبی عمل کنید ، بدون شک ، شهربازی سرپوشیده شما رونق خواهد گرفت.

 مقالات مرتبط:

قیمت دستگاه های شهربازی سرپوشیده چقدر است؟

چگونه شهربازی سرپوشیده خود را به یک تجارت سودآور تبدیل کنیم؟

 

طراحی گیم،طراحی ویدئو گیم،طراحی گیم شهربازی،طراحی بازی های شهربازی،بازی های سالنی شهربازی،بازی های شهربازی سرپوشیده،تجهیزات شهربازی،تجهیزات سالنی شهربازی سرپوشیده،دستگاه های شهربازی،دستگاه های شهربازی سرپوشیده،طراحی دستگاه های شهربازی،طراحی دستگاه های سالنی شهربازی سرپوشیده،دستگاه های ایرانی شهربازی،دستگاه های ایرانی شهربازی سرپوشیده،خرید تجهیزات شهربازی،خرید تجهیزات سالنی شهربازی سرپوشیده،خرید دستگاه های شهربازی،خرید دستگاه های سالنی شهربازی سرپوشیده،دستگاه بازی کودکان،بازی های کودکان،دستگاه های تیکتی شهربازی،دستگاه تیکتی شهربازی سرپوشیده،دستگاه های ویدئویی،بازی های ویدئویی
طراحی گیم،طراحی ویدئو گیم،طراحی گیم شهربازی،طراحی بازی های شهربازی،بازی های سالنی شهربازی،بازی های شهربازی سرپوشیده،تجهیزات شهربازی،تجهیزات سالنی شهربازی سرپوشیده،دستگاه های شهربازی،دستگاه های شهربازی سرپوشیده،طراحی دستگاه های شهربازی،طراحی دستگاه های سالنی شهربازی سرپوشیده،دستگاه های ایرانی شهربازی،دستگاه های ایرانی شهربازی سرپوشیده،خرید تجهیزات شهربازی،خرید تجهیزات سالنی شهربازی سرپوشیده،خرید دستگاه های شهربازی،خرید دستگاه های سالنی شهربازی سرپوشیده،دستگاه بازی کودکان،بازی های کودکان،دستگاه های تیکتی شهربازی،دستگاه تیکتی شهربازی سرپوشیده،دستگاه های ویدئویی،بازی های ویدئویی
طراحی گیم،طراحی ویدئو گیم،طراحی گیم شهربازی،طراحی بازی های شهربازی،بازی های سالنی شهربازی،بازی های شهربازی سرپوشیده،تجهیزات شهربازی،تجهیزات سالنی شهربازی سرپوشیده،دستگاه های شهربازی،دستگاه های شهربازی سرپوشیده،طراحی دستگاه های شهربازی،طراحی دستگاه های سالنی شهربازی سرپوشیده،دستگاه های ایرانی شهربازی،دستگاه های ایرانی شهربازی سرپوشیده،خرید تجهیزات شهربازی،خرید تجهیزات سالنی شهربازی سرپوشیده،خرید دستگاه های شهربازی،خرید دستگاه های سالنی شهربازی سرپوشیده،دستگاه بازی کودکان،بازی های کودکان،دستگاه های تیکتی شهربازی،دستگاه تیکتی شهربازی سرپوشیده،دستگاه های ویدئویی،بازی های ویدئویی
طراحی گیم،طراحی ویدئو گیم،طراحی گیم شهربازی،طراحی بازی های شهربازی،بازی های سالنی شهربازی،بازی های شهربازی سرپوشیده،تجهیزات شهربازی،تجهیزات سالنی شهربازی سرپوشیده،دستگاه های شهربازی،دستگاه های شهربازی سرپوشیده،طراحی دستگاه های شهربازی،طراحی دستگاه های سالنی شهربازی سرپوشیده،دستگاه های ایرانی شهربازی،دستگاه های ایرانی شهربازی سرپوشیده،خرید تجهیزات شهربازی،خرید تجهیزات سالنی شهربازی سرپوشیده،خرید دستگاه های شهربازی،خرید دستگاه های سالنی شهربازی سرپوشیده،دستگاه بازی کودکان،بازی های کودکان،دستگاه های تیکتی شهربازی،دستگاه تیکتی شهربازی سرپوشیده،دستگاه های ویدئویی،بازی های ویدئویی
طراحی گیم،طراحی ویدئو گیم،طراحی گیم شهربازی،طراحی بازی های شهربازی،بازی های سالنی شهربازی،بازی های شهربازی سرپوشیده،تجهیزات شهربازی،تجهیزات سالنی شهربازی سرپوشیده،دستگاه های شهربازی،دستگاه های شهربازی سرپوشیده،طراحی دستگاه های شهربازی،طراحی دستگاه های سالنی شهربازی سرپوشیده،دستگاه های ایرانی شهربازی،دستگاه های ایرانی شهربازی سرپوشیده،خرید تجهیزات شهربازی،خرید تجهیزات سالنی شهربازی سرپوشیده،خرید دستگاه های شهربازی،خرید دستگاه های سالنی شهربازی سرپوشیده،دستگاه بازی کودکان،بازی های کودکان،دستگاه های تیکتی شهربازی،دستگاه تیکتی شهربازی سرپوشیده،دستگاه های ویدئویی،بازی های ویدئویی