30 شهربازی سرپوشیده برتر جهان در سال 2020
طراحی گیم،طراحی ویدئو گیم،طراحی گیم شهربازی،طراحی بازی های شهربازی،بازی های سالنی شهربازی،بازی های شهربازی سرپوشیده،تجهیزات شهربازی،تجهیزات سالنی شهربازی سرپوشیده،دستگاه های شهربازی،دستگاه های شهربازی سرپوشیده،طراحی دستگاه های شهربازی،طراحی دستگاه های سالنی شهربازی سرپوشیده،دستگاه های ایرانی شهربازی،دستگاه های ایرانی شهربازی سرپوشیده،خرید تجهیزات شهربازی،خرید تجهیزات سالنی شهربازی سرپوشیده،خرید دستگاه های شهربازی،خرید دستگاه های سالنی شهربازی سرپوشیده،دستگاه بازی کودکان،بازی های کودکان،دستگاه های تیکتی شهربازی،دستگاه تیکتی شهربازی سرپوشیده،دستگاه های ویدئویی،بازی های ویدئویی
طراحی گیم،طراحی ویدئو گیم،طراحی گیم شهربازی،طراحی بازی های شهربازی،بازی های سالنی شهربازی،بازی های شهربازی سرپوشیده،تجهیزات شهربازی،تجهیزات سالنی شهربازی سرپوشیده،دستگاه های شهربازی،دستگاه های شهربازی سرپوشیده،طراحی دستگاه های شهربازی،طراحی دستگاه های سالنی شهربازی سرپوشیده،دستگاه های ایرانی شهربازی،دستگاه های ایرانی شهربازی سرپوشیده،خرید تجهیزات شهربازی،خرید تجهیزات سالنی شهربازی سرپوشیده،خرید دستگاه های شهربازی،خرید دستگاه های سالنی شهربازی سرپوشیده،دستگاه بازی کودکان،بازی های کودکان،دستگاه های تیکتی شهربازی،دستگاه تیکتی شهربازی سرپوشیده،دستگاه های ویدئویی،بازی های ویدئویی
صفحه اول سايت | مطالب ديگر | خبرهاي سايت | مقالات سايت

30 شهربازی سرپوشیده برتر جهان در سال 2020

30 شهربازی سرپوشیده برتر جهان در سال 2020

30 شهربازی سرپوشیده برتر جهان در سال 2020

30 شهربازی سرپوشیده برتر جهان در سال 2020
30 شهربازی سرپوشیده برتر جهان در سال 2020


30 شهربازی سرپوشیده برتر جهان در سال 2020

در سالهای اخیر، مفهوم جدیدی به نام آموزش و سرگرمی در میان شهربازی های سرپوشیده رایج شد. در سراسر جهان، بسیاری از شهربازی های سرپوشیده از طریق دستگاه های شهربازی و فعالیت های منظم خود، به ترکیبی از آموزش و سرگرمی پایبند هستند. به عنوان مثال، برخی از مراکز شهربازی های سرپوشیده در تلاشند تا یک تجربه را با شخصیت هایی مانند Iron Man و Spider Man ارائه دهند. مطمئناً این مراکز با موفقیت، توجه بسیاری از طرفداران چنین شخصیت هایی را جلب کرده اند. در همین حال، شهربازی های سرپوشیده دیگر بر ایجاد تفریحات و سرگرمی های هیجان انگیز برای کسانی که فعالیت های پرماجرا را دوست دارند تمرکز کرده اند. با این وجود، چند شهربازی سرپوشیده پیشرو وجود دارند که تمرکز خود را بر ارائه شبیه سازهای مدرن و بازی هایی با تکنولوژی پیشرفته دارند که با آن افراد می توانند به آینده سفری داشته باشند.

امروزه عبارات جدیدی مانند شهربازی های سرپوشیده، مراکز تفریحی سرپوشیده و شهربازی های موضوعی سرپوشیده همچنان در ذهن ما جلب توجه می کنند. همه اینها یک پدیده نسبی است که شاید لازم باشد مدتی را برای آشنایی با آنها صرف کنیم. تحقیقات نشان می دهند که 9/57 درصد مراکز سرگرمی در محیط سرپوشیده بر ایجاد یک محیط آموزشی و پرورشی تمرکز دارند. نمونه های معروفی نیز مانند Legoland  و KidZania در این زمینه وجود دارند. در طی سال های 2015-2010، موج ساخت و سازهای جدید در این زمینه آغاز شد. 53.8٪ از آن پروژه ها در حال اجرا یا افتتاح هستند. تعداد شهربازی های سرپوشیده که در مراکز خرید فعالیت می کنند تا 75.5 درصد می رسد. ما دراینجا به 30 شهربازی سرپوشیده برتر جهان در سال 2020 می پردازیم.

 

1. شهربازی سرپوشیده I-X

بعضی اوقات، ممکن است کلمه I-X Center را در کلیولند بشنوید که به مرکز نمایشگاه بین المللی اشاره دارد. این شهربازی سرپوشیده فقط در طول ماه های مارس و آوریل، به مدت 23 روز کار می کند. بنابراین، مردم صرفاً می توانند در آن دوره تعیین شده در این شهربازی، بازی کنند. همچنین، این شهربازی دارای پارک تفریحی سرپوشیده سالانه Ix است که حدود 985،000 فوت مربع وسعت دارد. به دلیل وسعت زیاد، از این پارک تفریحی سرپوشیده به عنوان بزرگترین پارک سرپوشیده جهان نام می برند. این رویداد از سال 1992 آغاز شد، جایی که یک چرخ و فلک 125 فوتی در نمایشگاه اتومبیل بزرگ کلیولند نمایش داده شد. در آن زمان، این چرخ و فلک  بلندترین چرخ و فلک در جهان بوده است. امروزه، فضای 985،000 فوتی آن تبدیل به شهربازی سرپوشیده IX شده است.

در سال 2013، آنها دستگاه های شهربازی سرپوشیده جدیدی را به شهربازی خود معرفی کردند. می توانید زیپ لاین عقاب افلاک، Soaring Eagle، را ببینید که توسط آن یک جفت سوار می توانند در اطراف پارک تا ارتفاع 70 فوت اوج بگیرند. علاوه بر این، بسیاری از اجراهای زنده خنده دار و جالب وجود دارد که مردم می توانند از آن ها لذت ببرند. می توانید برخی از نمایش های خاص مانند روبرتو باشکوه، La Fiesta Latina و جام جم مسیحی را تماشا کنید. مرکز I-X به عنوان بزرگترین پارک تفریحی سرپوشیده در سراسر جهان متعلق به شهر کلیولند آمریکاست. اگرچه مرکز I-X فقط در تعطیلات بهار میزبان این رویداد است، با این حال، هزاران گردشگر را به آنجا می کشاند.

 

2. شهربازی سرپوشیده Ferrary world

این شهربازی سرپوشیده متعلق به هتلی در جزیره یاس ابوظبی است. از سال 2010، این پارک دارای فضای سرپوشیده 925،696 فوت مربع و همچنین سقف عظیم 2،152،000 فوت است. با احتساب این اعداد شگفت انگیز، این شهربازی در جایگاه دومین شهربازی سرپوشیده جهان قرار دارد. یک نکته جالب توجه در مورد شکل سقف آن این است که در حالی که به کل سازه در آسمان مشرف هستید، خواهید دید که سقف قرمز رنگ آن مانند لوگوی فراری است.

اگر می خواهید از مناظر زیبای شهر دیدن کنید، می توانید با یک اتومبیل فراری رانندگی کنید. در این شهربازی سرپوشیده، شما این فرصت را خواهید داشت که 21 نوع سفر مختلف را تجربه کنید که می تواند یک تجربه هیجان انگیز و فراموش نشدنی را برای شما رقم بزند. در واقع، بسیاری از فعالیت های سرگرم کننده دیگر نیز برای مشتریان فراهم شده است تا بتوانند کمی استراحت کنند و خود را سرگرم کنند. به عنوان مثال، می توانید از چرخ فلک، ترن هوایی و نمایش های سه بعدی لذت ببرید. این مرکز دارای سریع ترین ترن هوایی دنیاست که فرمولا روسا نامیده می شود. این ترن می تواند به حداکثر سرعت 149 مایل در ساعت برسد که هیجان فوق العاده ای را برای شما به ارمغان می آورد. برج فضایی G-Force هم می تواند شما را از ساختمان بالا ببرد. شما همچنین می توانید بسیاری از سرگرمی های دیگر مانند رانندگی، گالری ها، تورهای مجازی، شبیه سازهای رانندگی، سفر با هواپیمای بدون سرنشین و سواری فلوم را تجربه کنید. معمولاً بزرگسالان برای ورود و بازدید از این جاذبه ها نیاز به پرداخت هزینه پذیرش دارند. ولی کودکان در هزینه های پذیرش خود تخفیف می گیرند.

 

3. شهربازی سرپوشیده Lotte World

این شهربازی سرپوشیده در سئول کره جنوبی واقع شده است. به جز این شهربازی موضوعی سرپوشیده، می توانید یک پارک تفریحی روباز را نیز در کنار این شهربازی مشاهده کنید. شهربازی فضای باز، که جزیره جادویی نامیده می شود، از طریق مونوریل به یک مرکز خرید 350 فروشگاهی، یک موزه، یک هتل لوکس 533 اتاقه، پیست یخی، مرکز ورزشی و سالن های سینما متصل می شود. در سال 1989، Lotte World با هزینه یک میلیارد دلار ایجاد شد. چنین هزینه هنگفتی قطعاً یک سرزمین کامل و شاد را برای مردم از سراسر جهان ایجاد خواهد کرد. طبق آمار جمع آوری شده، این شهربازی سرپوشیده هر ساله بیش از 8 میلیون نفر را به سوی خود جذب می کند. با احتساب این تعداد شگفت انگیز، این مرکز بازی، همراه با توکیو دیزنی لند، هر دو به عنوان یک شهربازی در کلاس جهانی در آسیا مورد تقدیر قرار گرفته اند. این شهربازی سرپوشیده ماجراجویانه شامل چهار منطقه بازی است: ماجراهای سندباد، انقلاب فرانسه، ماجراهای جنگل و خشم فرعون. در هر یک از این مناطق بازی می توانید موضوعات مختلفی را مرور کرده و از سرگرمی های مختلف لذت ببرید. موارد زیر توضیح کاملی برای هر منطقه بازی است:

ماجراهای سندباد: در این منطقه می توانید نمایش های سنتی را ببینید که قرار است هر شهربازی برای مشتریان خود داشته باشد. شما می توانید ماشین های مسابقه، حلقه ترن هوایی و غیره را تجربه کنید. همچنین، کودکان برای لذت بردن از یک سواری هیجان انگیز، سفرهای تخصصی کودکانه خود را خواهند داشت.

انقلاب فرانسه: نمادین ترین قسمت این منطقه مربوط به ترن هوایی آن است. اگر به اندازه کافی شجاع باشید، می توانید هنگام سواری بر روی ترن، نمای کل شهربازی را مشاهده کنید.

ماجراهای جنگل: این منطقه بازی با تم جنگل تزئین شده است که در آن می توانید قایق جنگلی را مشاهده کنید. قایق جنگلی می تواند در امتداد مونوریل حرکت کند و به گردشگران کمک کند از کل شهربازی عبور کنند.

خشم فرعون: برای کسانی که کنجکاوی زیادی نسبت به چیزهای جدید و مرموز دارند، این منطقه بازی به آنها کمک می کند. به عنوان مثال می توانید برای دیدن از مصر سوار جیپ شوید. همچنین، می توانید از سرگرمی های زیادی مانند بالون سواری، نمایش حیوانات و صندلی لرزاننده لذت ببرید.

 

4. شهربازی سرپوشیده هتل جهان اول

این شهربازی را می توان در تفرجگاه کوهستانی Genting Highlands، خارج از کوالالامپور در مالزی یافت. هتل جهان اول، شامل 6118 اتاق است که در 28 طبقه و در دو برج گسترش یافته است. در پایین هتل می توانید یک فضای 500000 فوت مربعی را مشاهده کنید که محل بازی ها، مراکز خرید، کازینو، 11 فروشگاه مواد غذایی و پارک موضوعی است. این شهربازی سرپوشیده هزاران نمایش فعال برای مشتریان خود دارد. هنگام ورود به این شهربازی، یک صحنه برای برنامه های زنده و یک کپی از مجسمه آزادی و همچنین یک مجسمه اسکار مشاهده خواهید کرد. اینها فقط آغاز کار است، هنوز جاذبه های زیادی وجود دارد که در انتظار شما هستند. به عنوان مثال، سینما، چرخ و فلک، خانه متروکه، دنیای سایبری، تیراندازی با کمان، مرکز اسنوکر، بولینگ، استخر آبی، دنیای برفی، سواری هیجان انگیز، ماشین کوبنده، تله کابین وغیره. یک جاذبه دیگر که قابل ذکر است اولین شبیه ساز چتربازی آسیا می باشد.

 

5. شهربازی سرپوشیده سانریو پورولند

شرکت سانریو در ژاپن این شهربازی موضوعی سرپوشیده را که در توکیو واقع شده است، ایجاد کرد. هر ساله، بیش از 1،500،000 نفر از سراسر جهان برای بازدید از این شهربازی سرپوشیده گرد هم جمع می شوند. این پارک تفریحی سرپوشیده پس از شروع کار، به همراه توکیو دیزنی لند و دیزنی سِیا به عنوان یکی از محبوب ترین پارک های ژاپن ذکر شده است. سانریو پورولند با شخصیت های محبوبی مانند Hello Kitty, Cinnamoroll, My Melody, Jewelpet و بسیاری دیگر تزئین شده است. موارد زیر دو جاذبه جذاب آنهاست.

قایق سواری سانریو

در این بازی می توانید سوار یک قایق کوچک شوید تا وارد دنیای شخصیت های سانریو شوید. پس از دریافت دعوت نامه از Hello Kitty، هر شرکت کننده، آماده شرکت در یک مهمانی خواهد بود.

تور کیکی و لالا

بیا و خود را در دنیای جادویی YunmeKawaii غرق کن! این سرگرمی برای کودکانی که همیشه آرزوی گشت و گذار در کهکشان ستارگان، زادگاه لالا و کیکی را دارند، بسیار لذت بخش خواهد بود. هنگام ورود به این مکان خواهید فهمید که کل مکان با مبلمان پاستلی رنگ و ابرهای زیبا پوشیده شده است.

 

6. شهربازی سرپوشیده گلکسی لند

گلکسی لند یک پارک تفریحی سرپوشیده است که در World Waterpark در سال 1985 کانادا ایجاد شده است. شما می توانید آن را در ادمونتون غربی با 400000 فوت مربع و همچنین با انواع بازی های هیجان انگیز پیدا کنید. گلکسی لند در بین 25 شهربازی سرپوشیده جهان قرار دارد، این مرکز تفریحی و سرگرمی سرپوشیده از سال 1985 فعالیت می کند. شما می توانید یکی از طولانی ترین و بلندترین ترن های هوایی جهان (14 طبقه) را زیر سقف آن طی کنید. در این شهربازی سرپوشیده، انواع مختلفی از بازی های داخل سالن را می یابید که می توان آنها را بر اساس رده سنی به سه دسته خاص دسته بندی کرد؛ مبتدی، متوسط ​​و پیشرفته. بازی های مخصوص مبتدیان به ساده ترین مواردی مانند دوچرخه های مینیاتوری، چرخ و فلک، ماشین کوبنده، هواپیمای جنگ جهانی دوم، مری گراند و غیره اشاره دارد. بازی های مخصوص رده متوسط ​​که برای کودکان بزرگتر مناسب تر است، شامل کشتی فضایی، مسیر دایره ای با 12 اتومبیل، ترن هوایی کوچک، ماشین سواری چند بعدی، قایق تاب دار، عکس برداری فضایی و یک قطار سواری است. بازی های رده پیشرفته در اندازه بزرگ تر و سرعت سریع تر نیز پذیرای بزرگسالان است. در این منطقه، ترن هوایی معلق، سفینه فضایی، ماشین کوبنده برای بزرگسالان، تاب غول پیکر و یک ترن هوایی حلقه ای با سه حلقه که بالاترین رتبه جهانی را دارد، وجود دارد.

 

7. شهربازی سرپوشیده جهان نیکلدئون

این شهربازی با 304،920 فوت مربع در مرکز خرید امریکا ساخته شده است. در این شهربازی سرپوشیده، این شانس را خواهید داشت که از 5 ترن هوایی، 27 سواری و آب سواری لذت ببرید. با گذشت زمان، برخی از این سواری ها نام جدیدی به خود اختصاص داده اند و برخی دیگر از سواری های جدید به این خانواده پیوسته اند. به عنوان مثال، شما می توانید شوک عصبی، موج سواری، آواتار، یورو فایتر، صخره غوطه ور، موج مغزی و برج ایستا را مشاهده کنید. مرکز خرید امریکا در سال 1992 افتتاح شد و سالانه 42 میلیون بازدید کننده را جمع می کند. اکنون، مرکز خرید امریکا قصد دارد اندازه خود را به دو برابر 5.2 میلیون فوت مربع گسترش دهد. پس از ساخت فاز 2، این مرکز با خرده فروشی های بیشتر، پارکینگ بیشتر، پارک آبی سرپوشیده، 3 هتل، زمین یخی، سالن شام و یکپارچه سازی فروشگاه IKEY ظهور خواهد کرد.

 

8.شهربازی سرپوشیده Spooky Nook Sports

این مکان دارای بزرگ ترین مراکز تفریحی و ورزشی سرپوشیده در کشور آمریکاست. در واقع، شامل بسیاری از مولفه ها مانند بازی های ویدئویی، فودکورت، فروشگاه خرده فروشی، مرکز تناسب اندام، استودیوهای رقص و یوگا، قفس های خفاش، دیوارهای کوهنوردی و ده ها سرگرمی دیگر است. همه این امکانات نیمی از کل مرکز را اشغال می کنند در حالی که منطقه خامی که نیمه دیگر را اشغال می کند در انتظار توسعه در آینده است. در Spooky Nook Sport، بازی های داخل سالن زیادی پیدا می کنید تا از آنها لذت ببرید. شما می توانید بسیاری از فعالیت های سرگرم کننده را مانند گیم های ویدئویی، جشن تولد و کوهنوردی را انجام دهید. با انجام همه این کارها، می توانید Spooky Nook را به مقصدی تبدیل کنید که در آن شما و خانوادتان بتوانید با هم یک تفریح ​​پرانرژی و سالم داشته باشید.

 

9. شهربازی سرپوشیده ترانس استودیو

بزرگترین شهربازی داخل سالن در جهان، می تواند در ماکاسار در اندونزی یافت شود. جایی که 290،501 فوت مربع مساحت و چهار منطقه بازی با 22 سواری را دارا می باشد. این شهربازی سرپوشیده در یک پارک موضوعی سرپوشیده در یک ساختمان 20 طبقه ساخته شده است. این مرکز می تواند همزمان 5000 نفر را در خود جای دهد. شرکت Goddard Group لس آنجلس، شهربازی سرپوشیده ترانس استودیو را طراحی کرده است. آنها همچنین در طراحی Universal Studio و Six Flags مشارکت داشته اند. در این شهربازی، ممکن است احساس کنید که گروه تولید یک برنامه تلویزیونی مشهور هستید. ترانس استودیو ترفندهای پشتیبان گیری از صحنه های فیلم های عالی و همچنین جذابیت های هالیوود را به بازدیدکنندگان نشان می دهد.

 

10. شهربازی سرپوشیده Adventuredome

در سال 1993، تاسیس خود را به عنوان یک پارک تفریحی سرپوشیده با 217،800 فوت مربع اعلام کرد. گنبد این شهربازی از 350،000 فوت مربع شیشه عایق صورتی تشکیل شده است. در این شهربازی می توانید از 25 سواری و جاذبه های مختلف مانند بازی های کارناوال، ماشین کوبنده، برج سقوط آزاد، چرخ و فلک، بالن هوای گرم، سواری در آب، واقعیت مجازی، منطقه Xtreme، بازی گلف مینیاتوری با 18 سوراخ، دیوار صخره نوردی، ترن هوایی دو حلقه ای و یک ترن دوم و غیره لذت ببرید. در ماه اکتبر هر سال، این پارک بازی سرپوشیده به Frightdome منتقل می شود تا مردم هالووین را جشن بگیرند.

 

11. شهربازی سرپوشیده Toverland

Toverland یک پارک تفریحی سرپوشیده مستقل است که در کروننبرگ هلند واقع شده است که در سال 2001 با فضای 171،200 فوت مربع افتتاح شد. این مکان فوق العاده، پر از سحر و جادوست. پس از ورود به پارک، می توانید روی موتور بنشینید تا از سرعت بالای سواری جنگل، که افتخار اولین ترن هوایی در جهان را دارد، لذت ببرید. همچنین، می توانید سوار یک کشتی در حال چرخش شوید که دارای شیب 75 درجه است تا از حداکثر زمان در هوا بودن، لذت ببرید. علاوه بر این، ترن چوبی تروی (Troy) که دارای 3،280 فوت طول و 115 فوت ارتفاع است، می تواند تا 87 کیلومتر بر ساعت برسد و قلب شما را در سینه تان حبس کند.

 

12. شهربازی سرپوشیده کیدزانیا، عربستان

این مرکز تفریحی سرپوشیده در آوریل 2013 در جده، عربستان سعودی افتتاح شد و با مساحت 150682، بزرگترین شهربازی سرپوشیده را در زنجیره کیدزانیا دارا می باشد. کیدزانیا یک مرکز تفریحی و سرگرمی است که در مقیاس کودک ساخته شده است. در این دنیای شبیه سازی شده، کودکان می توانند در مشاغل آینده خود نقش آفرینی کنند نظیر آتش نشانی ها، پزشکان یا مغازه داران. همچنین، کودکان برای کار جداگانه خود، حقوق دریافت می کنند و این باعث می شود این بازی واقعی تر و سرگرم کننده تر به نظر برسد. در واقع، کل مرکز آموزش داخل ساختمان به اندازه یک مرکز واقعی ساخته شده است. کودکان می توانند کاملاً در این دنیای تقلیدی، بازی های واقعی اجرا کنند که شامل خیابان های آسفالته، اقتصادی کارا، ویترین های دیدنی و وسایل نقلیه است.

به راحتی می توان گفت که کیدزانیا سریع ترین رشد در بین شهربازی های سرپوشیده در سراسر جهان را داراست. در کیدزانیا، کودکان این امکان را دارند که مانند یک بزرگسال رفتار کنند. در واقع، نقش آفرینی برای هر کودک یک رفتار طبیعی است. بچه ها متولد می شوند تا بدون توضیح والدین یا هرگونه یادگیری قبلی، از والدین خود تقلید کنند. کودکان می توانند آنچه را که یک بزرگسال انجام می دهد تنها با یک مشاهده ساده تقلید کنند. در زندگی روزمره همیشه می توان دید که کودک از یک عروسک برای نقش آفرینی فرزندش استفاده می کند. آنها درست مانند راه و روش والدینشان از فرزندشان مراقبت می کنند. از طریق نقش آفرینی، کودکان نه تنها یاد می گیرند چگونه در یک دنیای واقعی زندگی کنند بلکه هیجان بسیار لذت بخشی را نیز تجربه می کنند.

 

 

13. شهربازی سرپوشیده کیدزانیا، مکزیک

این شهربازی با افتتاح در ژانویه 2012، نهمین مرکز تفریحی گروه کیدزانیا شد. این مرکز تفریحی و سرگرمی، از آنجا که دارای اندازه بسیار بزرگی است، می تواند همزمان 500،000 تا 800،000 بازدید کننده را در خود جای دهد. این شهربازی دقیقاً مانند سایر فروشگاه های زنجیره ای خود، بر تهیه بازی های نقش آفرینی برای کودکان تمرکز دارد. آنچه تفاوت ایجاد می کند این است که مکان بسیار بزرگتری برای جذب مشاغل بیشتر برای کودکان دارد. علاوه بر این، این شهربازی، بزرگراه هایی برای کودکان دارد تا بتوانند رانندگی با یک ماشین الکتریکی واقعی را در آن بیاموزند.

 

14. شهربازی سرپوشیده Berjaya Times Square

در سال 2003، شهربازی موضوعی برجایا تایمز اسکوئر با فضای کلی 133،000 فوت مربع افتتاح شد. این مرکز تفریحی سرپوشیده توسط یک هتل و یک مرکز خرید در کوالالامپور، ساخته شد. در این شهربازی سرپوشیده، این فرصت را خواهید داشت که چندین ترن هوایی معکوس را تجربه کنید که با 48 صندلی می تواند تا 80 کیلومتر بر ساعت سرعت داشته باشد و همچنین ارتفاع 98 فوتی دارد که شاید جرات پایین آمدن نداشته باشید. به جز این ترن هیجان انگیز، می توانید سایر سرگرمی ها را در آنجا امتحان کنید. مثل، آونگ غول پیکر، ماشین عنکبوتی و یک گوندولای دیوانه. از آنجا که این پارک تفریحی سرپوشیده با یک برج دوقلو، هتل و مرکز خرید 48 طبقه احاطه شده است، واقعاً یک مکان سرگرم کننده است. در این مرکز تفریحی و سرگرمی بزرگ، می توانید بیش از 1200 سرویس لوکس خدمات، 1000 مغازه و 65 فروشگاه مواد غذایی پیدا کنید. طبق گزارش ها، این مکان هشتمین ساختمان بزرگ در سراسر جهان است.

 

15. شهربازی سرپوشیده کیدزانیا، سئول

این شهربازی که هشتمین فروشگاه زنجیره ای از مراکز کیدزانیاست، در سئول کره جنوبی قرار دارد. در سال 2010، این مرکز تفریحی سرپوشیده به اندازه 120،000 فوت مربع ساخته شد. هر ساله این مرکز تفریحی می تواند 876000 نفر را به خود جذب کند. به عبارت دیگر، حضور روزانه این مرکز تفریحی سرپوشیده به 2400 نفر می رسد. این شهربازی شگفت انگیز دارای خانه خرید منزل و خانه کیک برنج است. در خانه کیک برنج، کودکان می توانند با مواد اولیه و وسایل مورد نیاز به طور مستقل کیک برنج درست کنند. آنها از استفاده از آجیل و کوبیدن دانه ها بسیار لذت می برند. همچنین، آنها از آبنبات ها برای تزئین یا بسته بندی استفاده می کنند. خانه خرید منزل نیز موفقیت جهانی ایجاد کرده است، جایی که کودکان می توانند پول کیدزانیا را به نام کیدزوس کسب کنند، پس انداز کنند، هزینه کنند یا اهدا کنند. از طریق این فعالیت ها، کودکان می توانند ارزش کار و همچنین نحوه عملکرد اقتصاد در بازار را بیاموزند. برای هر شغل، کودکان 30 دقیقه فرصت بازی و مشاغل مختلف را دارند. این فاصله زمانی برای کودک در نظر گرفته شده است تا بتواند به وظایف خود عمل کند و آنچه را که می خواهد بدست آورد. در این بازه زمانی، کودکان نه تنها احساس موفقیت می کنند بلکه اعتماد به نفس خود را نیز بالا می برند. در تمام مراحل نقش آفرینی، والدین این کودکان نقش آفرین می توانند کودک خود را از طریق پنجره های بزرگ تماشا کنند، که مخصوص نظارت والدین طراحی شده است.

 

16. شهربازی سرپوشیده Iplay، امریکا

این پارک تفریحی سرپوشیده با اختصاص فضای 115،000 فوت مربع، یک شهربازی مستقل است که در سال 2011 تاسیس شده است. این شهربازی سرپوشیده میزبان 200 بازی سرگرم کننده است که کودکان پرانرژی زیادی را جذب خود می کند. شما می توانید بسیاری از تفریحات نظیر تجهیزات بازی نرم، بازی های سنتی، بولینگ، اتاق لیزر و تئاتر 4 بعدی لذت ببرید. وقتی گرسنه شدید، می توانید انواع غذاهای خوشمزه را در چندین غذاخوری مانند قنادی Broadway ، سلف سرویس Mixx، Sonny’s Boardwalk Grill ، City Square Bar & Grille پیدا کنید. معمولاً همه افراد با سلایق مختلف، می توانند در این غذاخوری ها رضایت خود را تأمین کنند. به طور معمول، می توانید با آن سواری های هیجان انگیز به آنجا بروید. شما می توانید بال شگفت انگیز، ترن هوایی اژدها و منطقه پرواز آزاد را ببینید.

 

17. شهربازی سرپوشیده کالاهاری، امریکا

پارک تفریحی کالاهاری در ویسکانسین امریکا، در سال 2008 با فضای 110،000 فوت مربع افتتاح شده است. در این پارک تفریحی سرپوشیده، بازدیدکنندگان می توانند سوار یک چرخ و فلک 6 طبقه که در یک محفظه شیشه ای تماشایی قرار دارد شوند. آنها می توانند چرخ و فلک با موضوع آفریقا را نیز انتخاب کنند. به جز این، این شهربازی سرپوشیده هنوز بسیاری ازسرگرمی های دیگر را دارد تا بازدید کنندگان از آن لذت ببرند. به عنوان مثال، می توانید از اتاق لیزر دیدن کنید، با مینی گلف 18 سوراخ، بازی کنید و همچنین با 24 خط بولینگ بازی کنید. همچنین از یک آونگ غول پیکر 12 نفره برای تجربه منحصر به فرد چرخش استفاده کنید. این  پارک تفریحی دارای یک شهربازی روباز است که در آن می توانید از یک باغ وحش کوچک، مسیر چالشی طناب، دیوار صخره نوردی و یک زیپ لاین لذت ببرید. شهربازی کالاهاری دارای پارک آبی سرپوشیده با وسعت 125،000 فوت مربع و یک هتل با 735 اتاق است. مطمئناً چنین پارک تفریحی بزرگی که دارای مجموعه های مختلفی باشد، نیازهای همه را برآورده می کند.

 

18. شهربازی سرپوشیده کیدزانیا، بانکوک

این شهربازی در زنجیره های کیدزانیا در تایلند واقع شده است. این مرکز دارای فضای 107،000 فوت مربع است که به یک مرکز خرید بزرگ در بانکوک، تایلند متصل است. می توانید دکوراسیون آن را به سبک زندگی واقعی، که در آن کودکان 4 تا 14 ساله می توانند در یک شهر ماکتی نقش آفرینی کنند، بیابید. برای مثال نقش آفرینی آتش نشانان به کودکان این امکان را می دهد که مانند یک آتش نشان واقعی برای خاموش کردن آتش رفتار کنند. با گذراندن آنچه که آتش نشانان واقعی در زندگی روزمره خود انجام می دهند، کودکان یاد می گیرند که در برابر آتش از خود مراقبت کنند.

 

19. شهربازی سرپوشیده Disney Quest

در سال 1998، این شهربازی موضوعی سرپوشیده با ساختمانی 5 طبقه و بدون پنجره افتتاح شد که به یک مرکز خرید پیوست. اندازه فضای تخمینی آن 100000 فوت مربع است و می توان آن را در در اورلاندو، امریکا یافت. در طبقه اول یک آسانسور جادویی وجود دارد که به وسیله آن بازدیدکنندگان می توانند تا طبقه سوم بالا بروند و از آنجا کل سفر خود را شروع کنند. هنگامی که وارد طبقه سوم می شوید، نمایش های زیادی مانند کشتی تفریحی مجازی، سازنده آهنگ رادیو دیزنی، تابلوهای صفحه نمایش لمسی، ساخت اسباب بازی، آکادمی انیمیشن، فرش جادویی، کوه سایبری و یک کشتی دزدان دریایی که در آن می توانید با اسلحه هایش بازی کنید را مشاهده خواهید کرد.

 

20. شهربازی سرپوشیده جوی-پلیس، اوزاکا

این پارک سرگرمی سرپوشیده در سال 1998 با اندازه فضای 96،867 فوت مربع در طبقه 8 و 9 افتتاح شد. جایی که می توانید یک چرخ و فلک بزرگ قرمز رنگ را در طبقه 7 ببینید. این شهربازی سرپوشیده به بهترین مجتمع تفریحی و خرید در اوزاکا شهرت دارد. در آن شما می توانید 600 بازی و همچنین 6 شبیه ساز بزرگ به شکل UFO را مشاهده کنید. علاوه بر این، موجودات غول پیکر جنگل و رودخانه وحشی تجارب جذابی را به شما ارائه می دهند.

 

21. شهربازی سرپوشیده Plopsa Park

این شهربازی موضوعی سرپوشیده در سال 2005، در اندازه 96300 در هاسلت بلژیک ساخته شده است. در این پارک تفریحی سرپوشیده، جاذبه های بسیاری برای تفریح ​​کودکان در هر سنی وجود دارد، مانند زمین بازی بمبا، زمین بازی مایا، زمین بازی آبزی، حمام توپ، ماشین کوبنده، دیوار کوهنوردی، برج کج و غیره.

 

22. شهربازی سرپوشیده کیدزانیا، سائوپائولو

این شهربازی سرپوشیده در آگوست 2013 تأسیس شد. این شهربازی به یک مرکز خرید در الدورادو در برزیل متصل است. فضای این مرکز 91،485 فوت مربع است تا تجربه بی نظیری را به همه بازدید کنندگان ارائه دهد. در این شهربازی، کودکان نقش های حرفه ای مختلفی دارند که به آنها کمک می کند یادگیری و بازی را متعادل کنند. کودکان می توانند بازی های نقش آفرینی را در بسیاری از مشاغل مانند آژانس هواپیمایی، آژانس تبلیغاتی، آژانس حمایت از کودکان، آموزشگاه رانندگی، بانک، آرایشگاه و غیره ارائه دهند. در زیر به توضیح برخی از این مشاغل می پردازیم.

آژانس هواپیمایی: برای تقلید از خلبان یک هواپیما، کودکان از طریق آموزش توسط متخصصان، روش های پرواز با هواپیما را یاد می گیرند. بعد از این مرحله، کودکان می توانند پرواز را به تنهایی انجام دهند. از طریق آموزش و پرواز شبیه سازی شده، کودکان می توانند مهارت های تفکر انتقادی، استدلال منطقی و دانش را کسب کنند. کودکان ضمن یادگیری پیروی از دستورات، احساس مسئولیت را نیز پرورش می دهند.

آزانس تبلیغاتی: در اینجا، وظیفه اصلی کودکان تبلیغ برای محصولاتشان است. کودکان به عنوان یک آگهی دهنده باید یک کمپین مبتنی بر حقوق بشر، دوستی، پایداری و سایر مضامین از این قبیل را برگزار کنند. هنگامی که کودکان در تلاشند کمپین های خلاقانه ارائه دهند، می توانند خلاقیت های خود را نیز توسعه دهند.

آموزشگاه رانندگی: در کیدزانیا سائو پائولو، کودکان باید قوانین رانندگی و نحوه رانندگی در جاده را بیاموزند. آنها باید با دقت یاد بگیرند تا در آزمون رانندگی قبول شوند و گواهینامه رانندگی معتبر خود را دریافت کنند. برای به دست آوردن حس واقعی رانندگی، کودکان در اتومبیل می نشینند، جایی که باید قوانین را رعایت کنند تا عملکرد خوبی داشته باشند. از طریق این فرآیند، کودکان به سرعت مهارت های حرکتی خود را همراه با مهارت های دیگر مانند استدلال منطقی رشد می دهند. در پایان دوره رانندگی، کودکان می فهمند که رانندگی یک فعالیت ساده و سرگرم کننده است، که مسئولیت های زیادی نیز دارد.

 

23. شهربازی سرپوشیده جوی-پلیس، توکیو

این مرکز تفریحی سرپوشیده در سال 1996 با فضای 88،275 فوت مربع در توکیو، ژاپن ساخته شده است. قبل از ژوئیه 2012، این مرکز تفریحی سرپوشیده یک بار کل مکان خود را بازسازی کرد. از آنجا که این شهربازی سرپوشیده دارای ماشین های واقعیت مجازی سگا می باشد، بازدید کنندگان می توانند از طریق یک گلایدر از یک جزیره استوایی عبور کنند. بسیاری از بازی های فعال نیز برای بازدید کنندگان در دسترس هستند، به عنوان مثال، دره لوله ای، ماشین رانش، انقلاب رقص، فرار از آتش و غیره. این شهربازی سرپوشیده دارای اتاق لیزر، ترن هوایی و گلوله چرخنده نیز می باشد.

 

24. شهربازی سرپوشیده جوی-پلیس، اوکایاما

در داخل ساختمان جوی پلیس سگا، شهربازی سرپوشیده جوی-پلیس اوکایاما قرار دارد که یک مجموعه تفریحی در اندازه 88،275 فوت مربع است. در این شهربازی سرپوشیده، می توانید مجسمه بزرگی از Sonic را ببینید که نام یک جوجه تیغی است. مطمئناً، کسانی که بازی های Sonic را انجام داده اند باید بدانند سگا دقیقاً شرکتی است که این بازی ها را تولید می کند. به جز بازی های با تکنولوژی پیشرفته، بازدید کنندگان همچنین می توانند از کارائوکه و سالن بولینگ نیز لذت ببرند. این شهربازی سرپوشیده تقریباً پادشاه بازی ها است. می توانید انواع بازی ها را در آنجا بیابید. مثل، بازی های ویدیویی، بازی های لاتاری، موسیقی و بازی های جایزه ای. در بازی های لاتاری، ممکن است احساس کنید که در یک کازینو قمار می کنید، زیرا تقریباً همان هیجان را دارید. جالب ترین قسمت این بازی ها این است که گروه های مختلفی از مردم می توانند به طور همزمان در آن شرکت کنند و هیجان خود را با هم به اشتراک بگذارند.

 

25. شهربازی سرپوشیده کیدزانیا، جاکارتا

همانطور که قبلاً اشاره کردیم، گروه کیدزانیا مراکز سرگرمی بسیاری را در جهان افتتاح کرده است که ده مرکز آنها بزرگ ترین مراکز سرگرمی سرپوشیده را رتبه بندی کرده اند. به طور معمول، بیشتر این مراکز از 80،000 فوت مربع تا 160،000 فوت مربع فضا دارند. این مرکز تفریحی و سرگرمی زنجیره ای در سال 2007  با فضای 80،722 فوت مربع در اندونزی ساخته شد. در این مرکز تفریحی، کودکان می توانند بازی های نقش آفرینی مانند مرکز تلفن های هوشمند، شرکت کفش های ورزشی، مرکز تاتو، مرکز رمزگشایی و بسیاری موارد دیگر را انجام دهند.

مرکز تلفن هوشمند: در عرض 25 دقیقه، کودکان می توانند نقش کارکنان خدمات مشتری را بازی کنند. کودک ضمن کار به عنوان کارمند خدمات مشتری، یاد خواهد گرفت که باید به مشتریان خود خدمت کند. در این بازی نقش آفرینی، شرکت کنندگان با فناوری ارتباطات و همچنین مهارت های اجتماعی که به آنها کمک می کند در آینده دوستان جدیدی پیدا کنند، آشنا می شوند.

کارخانه تولید کفش: مدت زمان این فعالیت 20 دقیقه است و در این مدت بچه ها می توانند مانند یک سازنده کفش یا یک کنترل کننده کیفیت عمل کنند. مهم نیست شخصیت و شغل آنها چیست، مهم این اسصت که یک کار مشترک که باید انجام دهند. در خط تولید، کودکان ابتدا باید قطعات کفش ها را به ترتیب مناسب با ابزارهای تعیین شده مونتاژ کنند. پس از اتمام یک کفش، کودک باید کیفیت کفش را با توجه به شاخص های مهم خاص بررسی کند. آخرین مرحله قبل از حمل کفش به فروشگاه های زنجیره ای یا خرده فروشی، آزمایش نهایی است که محصول در نظر گرفته شده است. از طریق این فرایند تولید، کودکان مهارت های حرکتی خود را رشد می دهند و مهارت های دیگری مانند تفکر انتقادی، خودشناسی و مفاهیم فضایی را به دست می آورند. گذشته از این مهارت های به دست آمده، کودکان ارزش مسئولیت پذیری، استقامت، کار تیمی و صداقت کاری را فرا خواهند گرفت.

 

26. شهربازی سرپوشیده کیدزانیا، سانتیاگو

این شهربازی در مه 2012 تأسیس و در سانتیاگو، شیلی واقع شده است. در واقع، این مکان یک مرکز تفریحی حقیقی است، زیرا نه تنها فعالیت های نقش آفرینی دارد که اساس ساختار واقعی هر مرکز تفریحی و سرگرمی کیدزانیاست، بلکه فعالیت های جالبی برای والدین نیز دارد. این مرکز فعالیت های اختصاصی مانند یک کانال تلویزیونی، مطالعه سحر و جادو، آکادمی رقص، بوتیک مد و فشن و دادگاه را برای والدین آماده کرده است تا آنها هم درگیر شوند. جدا از این فعالیت ها، والدین همچنین می توانند در اتاق والدین یا کافه برای تماشای برنامه مستند یا بازی های ویدیویی وقت بگذرانند. در کافه، آنها می توانند آب میوه، نوشیدنی گرم، غذا و دسر میل کنند. درست مثل سایر فروشگاه های زنجیره ای، این کیدزانیا نیز بازی های نقش آفرینی خاص خود را دارد. می توانید آکادمی بازیگری، شرکت ساخت اتومبیل تویوتا، مرکز مراقبت پوست، مرکز کارآفرینی و بسیاری از مکان های دیگر مانند این ها را برای ارائه یک بازی نقش آفرینی پیدا کنید. اکنون، قصد داریم جزئیات برخی از این بازی های نقش آفرینی را به شما نشان دهیم.

آکادمی بازیگری: در این مکان، کودکانی که رویای قهرمان شدن در یک نمایش را دارند، شانس بازیگری خواهند داشت. آنها می توانند در صحنه ای باورنکردنی، در مقابل مکانی که خانواده و دوستانشان نمایش های آنها را تماشا می کنند، نمایش اجرا کنند. در عین حال، می توانند با بازی و تکنیک های بازیگری آشنا شوند. همچنین، کار در یک تیم به کودک در پرورش مهارت های همکاری، ارتباطی و هماهنگی کمک می کند. لحظه ای که کودکان از طرف تماشاگران تشویق می شوند، اعتماد به نفس آنها بالا می رود و به آنها عزت نفس می بخشد.

شرکت ساخت اتومبیل تویوتا: در این مرکز تولید اتومبیل، شخصیت انتخاب شده برای کودکان یک طراح خواهد بود. در اینجا، کودکان این فرصت را خواهند داشت که در روند طراحی و مونتاژ اتومبیل های دست نخورده شرکت کنند. برای تولید یک ماشین با کیفیت بالا، کودکان باید مطمئن شوند که طراحی آنها با اثرات زیست محیطی و استانداردهای بالای ایمنی و کیفیت تویوتا کاملاً در نظر گرفته شده است. به جز این موارد فنی، کودکان می توانند یک واقعیت جالب را پیدا کنند که تاریخ اولین اتومبیل آورده شده شیلی از اروپا، مه 1902 است. با انجام این نوع فرایند طراحی، بچه ها با برخی از جزئیات مربوط به طراحی و مونتاژ تویوتا آشنا می شوند. علاوه بر این، آنها در می یابند که استانداردهای با کیفیت بالا برای وسایل نقلیه تویوتا چه قوانینی دارند.

 

27. شهربازی سرپوشیده کیدزانیا، قاهره

این مرکز تفریحی سرپوشیده در ژوئن 2013 افتتاح شده است و در فضایی به مساحت 80،250  فوت مربع ساخته شده است. این شهربازی بیش از 80 فعالیت نقش آفرینی برای کودکان دارد تا به طور کامل جهان را کشف کنند. همچنین اتاق استراحت والدین، ​​ یکی از مکان های تفریحی والدین است. در این مکان، والدین می توانند به راحتی در یک مبل نرم دراز بکشند، از یک فنجان قهوه لذت ببرند و در یک کتابخانه بزرگ کتاب بخوانند. این مرکز آموزش سرگرمی سرپوشیده دارای بیش از 80 فعالیت مانند سایت ساخت و ساز، مدرسه آشپزی، مراقبت از دندان، مرکز انرژی و غیره است. تمام این فعالیت های نقش آفرینی برای یادگیری کودکان در کارهای مختلف طراحی شده است. در اینجا شرح جامع برخی از آنها آورده شده است.

سایت ساخت و ساز: پایه مستحکم و نیروی انسانی کافی از نیازهای اصلی ساختمان هاست. در این بخش، کودکان برای همکاری با اعضای گروه خود برای ساخت یک دیوار آجری باید به عنوان یک مهندس کار کنند. وقتی کودکان تمام وجود خود را برای این کار بگذارند، درک و افق آنها از اهمیت کار ساخت و ساز در شهرها به طرز چشمگیری گسترش می یابد. چنین نقش آفرینی به رشد هوش ریاضی آنها و همچنین بهبود روحیه کار تیمی و ارتباطاتشان کمک خواهد کرد.

مدرسه آشپزی: در این مدرسه آشپزی، کودکان با بسیاری از آشپزهای با استعداد در شهر ملاقات می کنند. به آنها گفته می شود که چگونه عادات غذایی سالم و تعادل مناسب در تغذیه را حفظ کنند. اگر کودک شما در حفظ یک عادت خوب مشکل دارد، این نقش آفرینی به او کمک می کند تا این مشکل را درمان کند. علاوه بر این مزایا، کودکان همچنین می توانند با اصل وزن و اندازه گیری آشنا شوند، که به رشد توانایی های محاسبه آنها کمک می کند.

مراقبت از دندان: در این قسمت، بچه ها 30 دقیقه وقت دارند که با کار دندانپزشکی آشنا شوند. به آنها گفته می شود كه یونیفرم بپوشند و وسایل ضروری را برای درمان بیماران خود آماده كنند. همچنین، قبل از انجام معاینه، متخصصان در مورد دندان ها و مراقبت از دهان به کودک آموزش می دهند. سپس، کودکان درباره دندان هایشان و همچنین نحوه محافظت از مرواریدهای کوچک خود در برابر آسیب ها مطالب زیادی می آموزند.

 

28. شهربازی سرپوشیده کیدزانیا، دبی

این مرکز تفریحی و سرگرمی، در سال 2010 در دبی مال امارات افتتاح شد. افرادی که آنجا بوده اند باید آن را تا اندازه 80،000 فوت مربع دیده باشند. این مرکز کاربرد گسترده ای در زمینه نقش آفرینی، برنامه ریزی برای بازدید از مدارس و همچنین برگزاری مهمانی های تولد دارد. از طریق بازدید از مدرسه، کودکان می توانند به روش موثرتری یاد بگیرند و لذت ببرند. آنها می توانند چیزهایی را یاد بگیرند که کاملاً با برنامه درسی شان تکمیل می شود. معمولاً والدین می خواهند جشن تولد فرزندشان را به یک خاطره خوش تبدیل کنند. در این مرکز، می توانید هر آنچه برای جشن گرفتن این مناسبت نیاز دارید را بدست آورید. برای به یاد ماندنی تر شدن جشن تولد، می توانید برخی موارد اضافی ویژه را نیز بر اساس نیاز و خواسته خود اضافه کنید. در این مرکز کودکان 4 تا 16 ساله بیش از 40 فعالیت نقش آفرینی برای فعالیت پیدا می کنند. برخی از این فعالیت ها برای آموزش، فرهنگ یا سرگرمی است، در حالی که برخی دیگر برای سلامتی یا موارد دیگر است.

 

29. شهربازی سرپوشیده کیدزانیا، بمبئی

این مرکز تفریحی و سرگرمی سرپوشیده در جولای 2013 افتتاح شده و زمینی به مساحت 79،991 فوت مربع را در بمبئی هند پوشش داده است. این مرکز، یک مرکز جهانی تفریحی و سرگرمی برای خانواده ها است. یک شهر در اندازه کودکان برای کودکان 2 تا 16 ساله ساخته شده است تا بتوانند کارهای واقعی انجام دهند. در این شهر، هر کودکی در یک محیط منحصر به فرد، ایمن و تعاملی فرصت انجام بیش از 100 فعالیت را خواهد داشت. در این پارک تفریحی سرپوشیده، نه تنها کودکان (4-16 ساله) سرگرم خواهند بود، بلکه کودکان نوپا (2-3 ساله) نیز می توانند آموزش اولیه ببینند و بزرگسالان هم می توانند از اوقات استراحتشان لذت ببرند. برای کودکان، تعداد زیادی از بازی های نقش آفرینی برای فعالیت وجود خواهد داشت. آنها می توانند در مکان هایی مانند کلینیک بهداشت خانواده، استودیوی مد، کارخانه تولید نوشیدنی انبه، مدرسه موسیقی، پمپ بنزین و غیره بازی کنند و تقریباً از هر شغلی دیدن کنند. این شهربازی سرپوشیده همچنین فعالیت هایی را با هدف آموزش کودکانه به کودکان نوپا همراه با سرگرمی آماده کرده است. در حالی که کودکان مشغول فعالیت هایشان هستند، والدین می توانند کمی استراحت کنند، نوشیدنی بنوشند و همچنین در اتاق استراحت در اینترنت گشت و گذار کنند. در این شهربازی سرپوشیده، همه اعضای خانواده اوقات خوشی را سپری خواهند کرد.

 

30. شهربازی سرپوشیده کیدزانیا، کوالالامپور

این مرکز تفریحی و سرگزمی در ژانویه 2012 با مساحت 79،646 فوت مربع در کوالالامپور، تأسیس شد. در این مرکز سرگرمی سرپوشیده، بیش از 60 فعالیت برای انجام بازی های نقش آفرینی کودکان پیدا خواهید کرد. کودکان از 4 تا 14 ساله می توانند مشاغل واقعی را انجام دهند. از طریق انواع بازی های نقش آفرینی، کودکان مستقل تر می شوند، ارزش کار تیمی را می آموزند و همچنین مهارت های اساسی و حتی سواد مالی را کسب می کنند. آنچه این کیدزانیا را خاص و متفاوت می کند، برنامه های شهروندی آن است. پس از اقدامات اخذ شهروندی از طریق برنامه شهروندی، کودکان می توانند از فرآیند تلاش و یادگیری خود پاداش دریافت کنند. با رضایت والدین، ​​کودکان برای هر فعالیتی که شرکت کرده اند مهر پاسپورت می گیرند. به طور معمول، هرچه کودک مهر بیشتری کسب کند، مزایای بیشتری کسب خواهد کرد و سطح پاسپورت او بالاتر می رود.

مقالات مرتبط:

20 شهربازی سرپوشیده برتر برای کودکان در سراسر جهان 

 بزرگترین شهربازی موضوعی سرپوشیده دنیا

 

 

 

 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

طراحی گیم،طراحی ویدئو گیم،طراحی گیم شهربازی،طراحی بازی های شهربازی،بازی های سالنی شهربازی،بازی های شهربازی سرپوشیده،تجهیزات شهربازی،تجهیزات سالنی شهربازی سرپوشیده،دستگاه های شهربازی،دستگاه های شهربازی سرپوشیده،طراحی دستگاه های شهربازی،طراحی دستگاه های سالنی شهربازی سرپوشیده،دستگاه های ایرانی شهربازی،دستگاه های ایرانی شهربازی سرپوشیده،خرید تجهیزات شهربازی،خرید تجهیزات سالنی شهربازی سرپوشیده،خرید دستگاه های شهربازی،خرید دستگاه های سالنی شهربازی سرپوشیده،دستگاه بازی کودکان،بازی های کودکان،دستگاه های تیکتی شهربازی،دستگاه تیکتی شهربازی سرپوشیده،دستگاه های ویدئویی،بازی های ویدئویی
طراحی گیم،طراحی ویدئو گیم،طراحی گیم شهربازی،طراحی بازی های شهربازی،بازی های سالنی شهربازی،بازی های شهربازی سرپوشیده،تجهیزات شهربازی،تجهیزات سالنی شهربازی سرپوشیده،دستگاه های شهربازی،دستگاه های شهربازی سرپوشیده،طراحی دستگاه های شهربازی،طراحی دستگاه های سالنی شهربازی سرپوشیده،دستگاه های ایرانی شهربازی،دستگاه های ایرانی شهربازی سرپوشیده،خرید تجهیزات شهربازی،خرید تجهیزات سالنی شهربازی سرپوشیده،خرید دستگاه های شهربازی،خرید دستگاه های سالنی شهربازی سرپوشیده،دستگاه بازی کودکان،بازی های کودکان،دستگاه های تیکتی شهربازی،دستگاه تیکتی شهربازی سرپوشیده،دستگاه های ویدئویی،بازی های ویدئویی
طراحی گیم،طراحی ویدئو گیم،طراحی گیم شهربازی،طراحی بازی های شهربازی،بازی های سالنی شهربازی،بازی های شهربازی سرپوشیده،تجهیزات شهربازی،تجهیزات سالنی شهربازی سرپوشیده،دستگاه های شهربازی،دستگاه های شهربازی سرپوشیده،طراحی دستگاه های شهربازی،طراحی دستگاه های سالنی شهربازی سرپوشیده،دستگاه های ایرانی شهربازی،دستگاه های ایرانی شهربازی سرپوشیده،خرید تجهیزات شهربازی،خرید تجهیزات سالنی شهربازی سرپوشیده،خرید دستگاه های شهربازی،خرید دستگاه های سالنی شهربازی سرپوشیده،دستگاه بازی کودکان،بازی های کودکان،دستگاه های تیکتی شهربازی،دستگاه تیکتی شهربازی سرپوشیده،دستگاه های ویدئویی،بازی های ویدئویی
طراحی گیم،طراحی ویدئو گیم،طراحی گیم شهربازی،طراحی بازی های شهربازی،بازی های سالنی شهربازی،بازی های شهربازی سرپوشیده،تجهیزات شهربازی،تجهیزات سالنی شهربازی سرپوشیده،دستگاه های شهربازی،دستگاه های شهربازی سرپوشیده،طراحی دستگاه های شهربازی،طراحی دستگاه های سالنی شهربازی سرپوشیده،دستگاه های ایرانی شهربازی،دستگاه های ایرانی شهربازی سرپوشیده،خرید تجهیزات شهربازی،خرید تجهیزات سالنی شهربازی سرپوشیده،خرید دستگاه های شهربازی،خرید دستگاه های سالنی شهربازی سرپوشیده،دستگاه بازی کودکان،بازی های کودکان،دستگاه های تیکتی شهربازی،دستگاه تیکتی شهربازی سرپوشیده،دستگاه های ویدئویی،بازی های ویدئویی
طراحی گیم،طراحی ویدئو گیم،طراحی گیم شهربازی،طراحی بازی های شهربازی،بازی های سالنی شهربازی،بازی های شهربازی سرپوشیده،تجهیزات شهربازی،تجهیزات سالنی شهربازی سرپوشیده،دستگاه های شهربازی،دستگاه های شهربازی سرپوشیده،طراحی دستگاه های شهربازی،طراحی دستگاه های سالنی شهربازی سرپوشیده،دستگاه های ایرانی شهربازی،دستگاه های ایرانی شهربازی سرپوشیده،خرید تجهیزات شهربازی،خرید تجهیزات سالنی شهربازی سرپوشیده،خرید دستگاه های شهربازی،خرید دستگاه های سالنی شهربازی سرپوشیده،دستگاه بازی کودکان،بازی های کودکان،دستگاه های تیکتی شهربازی،دستگاه تیکتی شهربازی سرپوشیده،دستگاه های ویدئویی،بازی های ویدئویی